Pogotowie komputerowe opinie klientów

Zobacz opinie w Google które napisali nasi klienci!
Oto wybrane najnowsze opinie:
Cezary Klimkowski
w ostatnim tygodniu
Świetna i bardzo sprawna praca. Doskonały kontakt telefoniczny, duża wiedza i wysoka jakość wykonanej naprawy. Polecam w stu procentach, obowiązkowy kontakt w przypadku problemów w z komputerem.

Andrzej Machera
w ostatnim tygodniu
Solidny i konkretny fachowiec, który zna się na komputerach. Jest przy tym bardzo rzeczowy, a co więcej pomocny. Widać, że wie co robi i realizuje to rzetelnie. Problem z komputerem? Zdecydowanie do Pana Sławka - szybko, precyzyjnie - po prostu warto.

Adrian Paszkowski
miesiąc temu
Szybko, solidnie i z dojazdem do klienta. Korzystam i ich usług już parę ładnych lat, komputery chodzą jak nowe, żadnych problemów, bardzo miły kontakt. Pogotowie Komputerowe Warszawa to firma godna polecenia.

Kuba Turowski
miesiąc temu
Firma godna polecenia. Wszystko super!

Mieciu Mietczyński
miesiąc temu
Pomoc udzielona przez telefon kompletnie bezinteresownie, bardzo miły Pan, na pewno jeśli będę miał kiedyś problem z komputerem to wiem gdzie uderzać. Polecam!

Krwawa Stefania
3 miesiące temu
Profesjonalnie, solidnie i w uczciwej cenie, a do tego z poczuciem humoru. Korzystałam już kilka razy i będę wracać, kiedy tylko nadarzy się taka potrzeba!
Pan Sławek jest niezastąpiony!

Jeśli jesteś zadowolony lub nie zadowolony napisz opinie w Google - my z całą pewnością odniesiemy się do opinii. Chcemy by nasza praca była dla Państwa jak najlepsza, dążymy do zadowolenia naszych klientów bo tak na prawdę zadowolony klient to najlepsza promocja!

Comments are closed.