Naprawa laptopów

Naprawa laptopów

 O laptopach i netbookach wiemy wszystko. Znamy wszystkie marki i modele laptopów. Żaden nie ma przed nami tajemnic.

Doskonale znamy ich budowę, możliwości, słabe i mocne strony. Pozwala nam to w krótkim czasie zdiagnozować przyczynę usterki oraz trwale ją wyeliminować. Każdego dnia naprawiamy kilka laptopów znanych i mniej znanych firm. W zdecydowanej większości przypadków operacja kończy się sukcesem – laptop ponownie zaczyna służyć właścicielom. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas serwis naprawy laptopów i netbooków miały najlepsze ceny. Aby tak się stało, uzyskaliśmy najkorzystniejsze ceny na części zamienne, a także samodzielnie wykonujemy odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci i pendrive. W naszym serwisie laptopów i netbooków można zamówić kompleksową naprawę komputera, połączoną ze sprawdzeniem stanu zabezpieczeń antywirusowych oraz aktualizacją oprogramowania i systemu operacyjnego. Wszystkim użytkownikom przenośnych komputerów szczególnie polecamy następujące usługi. Optymalizacja laptopów – czynność polegająca na poprawie wydajności działania, poprzez zwolnienie pamięci, usunięcie pamięciożernych procesów, a także wnikliwe przeanalizowanie wszystkich zainstalowanych aplikacji. Czyszczenie netbooków – przegrzewające się notebooki to normalna sprawa. Kurz i inne zanieczyszczenia zbierające się pod obudową skutecznie osłabiają moc procesora, znajdując odzwierciedlenie w wolnej pracy, zawieszaniu się i braku stabilności. Odzyskiwanie danych – utrata ważnych plików z komputera mogła spotkać każdego z nas. Kiedy poszukiwania w koszu nie przynoszą rezultatów, niezbędna jest pomoc specjalistów. Wiemy jak i skąd wyciągnąć pliki, które przestały istnieć na dysku. Być może zajmie to trochę czasu, ale wynik jest zawsze jeden – pozytywny.

Serwis laptopów

Zapraszamy wszystkich Państwo do korzystania z usług. Istniejący od kilkunastu lat serwis komputerów i laptopów proponuje najwyższej jakości usługi serwisowe i informatyczne. Oprócz usuwania typowych dla laptopów i netbooków usterek, zajmujemy się również wszystkim co związane z branżą informatyczną. Od pomocy w budowaniu sieci lokalnych, poprzez podłączanie i konfigurowanie komputerów, drukarek i innych urządzeń, aż po szkolenia z obsługi komputerów, oprogramowania i inne czynności związane z laptopami. Co załatwisz w serwisie laptopów i notebooków w Warszawie?

 • Naprawę laptopy, które przestały działać po zalaniu
 • Wymianę uszkodzone matryce i pokrywy
 • Zamówisz czyszczenie klawiatury, oraz wymianę uszkodzonych i wytartych klawiszy
 • Czyszczenie wentylatora laptopa, usuwając przyczynę przegrzewania
 • Zamówisz nową baterię, dzięki której będziesz pracował dłużej i wygodniej
 • Zainstalujesz nowy, lepszy program antywirusowy
 • Zaktualizujesz system operacyjny na bezpieczniejszy
 • Poznasz triki ułatwiające pracę na komputerze
 • Zamienisz małą pamięć RAM na większą
 • Zmodernizujesz kartę graficzną
 • Konfiguracje dostępu do sieci bezprzewodowych
 • Nauczysz się samodzielnie przyspieszać komputer
 • Oraz wiele innych, każdemu potrzebnych czynności

Naprawiając laptopy i netbooki, zawsze indywidualnie podchodzimy do problemów naszych klientów. Wskazujemy najlepsze rozwiązania, dając możliwość dokonania najlepszego wyboru. Zdajemy sobie sprawę z tego, że serwis laptopów nie zawsze ma uzasadnienie – szczególnie w przypadku starszych urządzeń. Tym z Państwa, którzy zdecydują się na wymianę starego laptopa na nowy, bezpłatnie doradzimy w wyborze odpowiedniego modelu, oraz pomożemy w uzyskaniu korzystnych rabatów w sklepach komputerowych.