Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron

to bardzo żmudna i czasochłonna praca. Wymaga dużej wiedzy z zakresu SEO. O temacie pozycjonowania stron w Internecie jest mnóstwo artykułów. Chcę przedstawić wam jak to jest w przypadku katalogu firm Firmowy24.info

http://firmowy24.info

http://firmowy24.info

Każda firma, przedsiębiorstwo czy zakład świadczący usługi chciał by, aby jego produkty czy usługi były widoczne dla największej liczby odbiorców. Internet jest w tym przypadku najlepszym narzędziem.

Katalog stron firmowych

jest bezpłatnym katalogiem, jednak należy spełnić kilka warunków by można tam umieścić wpis. Jednym z nich jest unikatowość wpisu. Co to znaczy unikatowy wpis? To informacja o dodawanej stronie, to wpis informujący czytelnika o czym jest pozycjonowana strona. Nie można kopiować bezmyślnie cudzych tekstów, należy je samodzielnie redagować, chyba że mamy z tym problem to w takim wypadku należy zgłosić się do osoby która napiszę taki za nas. Mamy wtedy pewność że nie skopiowaliśmy bezmyślnie i bezrefleksyjnie cudzej pracy a tekst nie będzie zaniżał pozycji naszej strony w wyszukiwarce np. Google.pl Dodajemy witrynę do katalogu stron i czekamy na wyższą pozycje w rankingu wyszukiwarek. Jeżeli nasza strona internetowa znajdzie się w TOP 10 w wynikach wyszukiwania to oznacza że nasza strona jest dobrze pozycjonowana. …za każdym razem, zastanawiam się czy wynik wyszukiwania jest zgodny z tym czego tak naprawdę szukam w Internecie.