Pogotowie komputerowe - o nas

pic_1

Pogotowie komputerowe Warszawa, Myśliborska 26A, Tel 8888 72 765 czynny 24h

Pogotowie komputerowe tworzy zespól najlepszych fachowców od elektroniki i software. Bardzo dobrze poruszamy się w środowisku programistycznym, nie straszne są dla nas Systemy Operacyjne z rodziny Windows oraz Linux, mniejsze doświadczenie mamy z Apple ale nadrabiamy z każdym oddanym do naprawy MacBook nasze doświadczenie. Dewiza w pogotowiu komputerowym brzmi: napraw tak jak byś naprawiał dla siebie! Nie ma nic cenniejszego niż zadowolony posiadacz naprawionego komputera lub sprawnie i tanio naprawionego laptopa. Naprawa powierzonego sprzętu komputerowego przeprowadzona w naszym serwisie jest dokładna, rzetelna i skrupulatna. Nie boimy się wyzwań związanych z naprawą zalanego laptopa! Naprawa komputerów w pogotowiu komputerowym Warszawa to gwarancja dobrze wykonanej usługi.

Sprawdź w Google opinie naszych klientów

Usługi serwisowe w pogotowiu komputerowym

 • Naprawa komputerów

  Wybierając nasz serwis komputerów, dokonują Państwo najlepszego z możliwych wyborów. Dlaczego? Doświadczenie.…

 • Serwis laptopów

  Profesjonalny serwis laptopów. Aż 98% Klientów deklaruje zadowolenie z oferowanych przez nas…

 • Odzyskiwanie danych

  Odzyskiwanie danych z dysków – pod ta nazwą może kryć się wiele…

 • Usuwanie wirusów

  Chwila nieuwagi, jeden przypadkowo otwarty załącznik lub wejście na stronę, do której…

Co od nas dostaniesz:

 • Gwarancje na każdą naprawę komputera.
  naprawiając komputer - otrzymacie Państwo gwarancje na przeprowadzoną usługę. Jeśli będzie to naprawa płyty głównej, jakiś element na płycie to gwarancje obejmuje wymieniony element z płyty głównej. Jeżeli będzie to naprawa związana z czyszczeniem laptopa po zalaniu dajemy gwarancje na okres 6mcy od daty naprawy.
 • Zadowolenie klienta z poprawnie wykonanej naprawy
  Każda naprawa komputera poprzedzona jest wnikliwą diagnozą która w serwisie jest za darmo pod warunkiem naprawy komputera w naszym pogotowiu komputerowym. Po diagnozie informujemy o kosztach naprawy i czekamy na decyzje właściciela sprzętu który został oddany do naprawy.
Czyszczenie laptopa

pomoc komputerowa

 • 1.Pomoc komputerowa online
  Proponujemy Państwu pomoc komputerową online, za która nie bierzemy żadnego wynagrodzenia. Jeśli komputer potrafi połączyć się z Internetem - wystarczy tylko zadzwonić na 888 872 765 i poprosić o taką pomoc. 
 • 2.pomoc w pozycjonowaniu.
  W zakresie naszych usług proponujemy pozycjonowanie stron. Opcja ta nie jest darmowa, jednak tańsza od konkurencyjnych firm które za kampanie biorą dość duże pieniądze.
 • 3.usuwanie wirusów.
  jeśli mają Państwo komputer który jest zawirusowany, to nie ma powodu do paniki. Wystarczy zgłosić się do naszego pogotowia komputerowego a my rozwiążemy problem z wirusami i spyware. Wyjątkiem sa wirusy typu kryptolocker. Na to nie ma puki co rady. Trzeba stawiać system operacyjny od nowa.